Kontakt BOBACH STÅLENTREPRISE A/S

​​BOBACH STÅLENTREPRISE A/S

Rørdalsvej 198

9220 Aalborg Ø
Telefon: 9815 1800
E-mail: bobach@bobach.dk eller faktura@bobach.dk
CVR: 43220810​​

Kontaktpersoner

Direktør Helle Bobach

Direkte telefon: 4060 7661

E-mail: helle@bobach.dk​

Smedemester Poul Bobach

Direkte telefon: 2237 1118

E-mail: poul@bobach.dk​

 

Projektchef Anette Nørhave

Direkte telefon: 2548 8552

E-mail: an@bobach.dk

Projektleder Søren Hansen

Direkte telefon: 2253 1592

E-mail: Soren.hansen@bobach.dk

Projektleder Daniel Andersen

Direkte telefon: 2521 5241

E-mail: daniel.andersen@bobach.dk

Produktionschef Ib Andreasen

Direkte telefon: 2286 8618

E-mail: ib.andreasen@bobach.dk

Værkfører Ronny Nielsen

Direkte telefon: 5072 7217

​​E-mail: ronny.nielsen@bobach.dk​​

Produktionstegner Mette Olesen

Direkte telefon: 2280 0618

E-mail: mette.olesen@bobach.dk

​Produktionsudvikler Jesper Lavdal Høgh

​Direkte telefon: 2277 8418

E-mail: ​jh@bobach.dk

Overmontør Flemming Pedersen

Direkte telefon 2243 9925
​​E-mail: flemming.pedersen@bobach.dk

Overmontør Tim Jaltoft

Direkte telefon: 2571 1518
​​
E-mail: tim.jaltoft@bobach.dk

Overmontør Christopher Johansen

Direkte telefon: 4060 7642
E-mail: christopher.johansen@bobach.dk

Overmontør Sonny Schou

Direkte telefon: 2512 2193

​E-mail: sonny.schou@bobach.dk

Kontorassistent Jeanette Lund Nielsen

Direkte telefon: 2273 1518

E-mail: jeanette.nielsen@bobach.dk

tommy

Økonomimedarbejder Tommy Frederiksen

Direkte telefon: 2252 1592

E-mail: tommy.frederiksen@bobach.dk

helle (2)

​Økonomiansvarlig Kirsten Bobach

Direkte telefon: 4087 1518

E-mail: kirsten@bobach.dk

Har du set vores katalog?​

​BOBACH STÅLENTREPRISE A/S
​Rørdalsvej 198

9220 Aalborg Ø


Telefon: 9815 1800
CVR: 43220810

Godkendt til CE mærkning indenfor alle byggeriets udførselsklasser

Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.