Ring i dag på 9815 1800

Eller send os ​en e-mail

Kontakt BOBACH STÅLENTREPRISE A/S

​​BOBACH STÅLENTREPRISE A/S

Rørdalsvej 198

9220 Aalborg Ø
Telefon: 9815 1800
E-mail: bobach@bobach.dk eller faktura@bobach.dk
CVR: 43220810​​

Kontaktpersoner

Kalkulation​

Direktør Helle Bobach

Direkte telefon: 4060 7661

E-mail: helle@bobach.dk

Smedemester Poul Bobach

Direkte telefon: 2237 1118

E-mail: poul@bobach.dk​

Tilbudsberegner Hans Lund Kristensen

Direkte telefon: 71741775​

E-mail: hlk@bobach.dk

Konstruktion​

Projektchef Anette Nørhave

Direkte telefon: 2548 8552

E-mail: an@bobach.dk

Projektleder Søren Hansen

Direkte telefon: 2253 1592

E-mail: soren.hansen@bobach.dk

Projektleder Daniel Andersen

Direkte telefon: 2521 5241

E-mail: daniel.andersen@bobach.dk

Projektleder Chris Conradsen

Telefon: 2229 2637​

Mail: chris.conradsen@bobach.dk

Projektleder Jacob Jensen

​Direkte telefon: 20874840

E-mail: ​jj@bobach.dk

Produktionsudvikler Jesper Lavdal Høgh

​Direkte telefon: 2277 8418

E-mail: ​jh@bobach.dk

Produktion​

Produktionschef Ib Andreasen

Direkte telefon: 2286 8618

E-mail: ib.andreasen@bobach.dk

Værkfører Ronny Nielsen

Direkte telefon: 5072 7217

​​E-mail: ronny.nielsen@bobach.dk​​

Overmontører​

Overmontør Christopher Johansen

Direkte telefon: 4060 7642
E-mail: christopher.johansen@bobach.dk

Overmontør Sonny Schou

Direkte telefon:2512 2193

​E-mail: sonny.schou@bobach.dk

Overmontør Flemming Pedersen

Direkte telefon 2243 9925
​​E-mail: flemming.pedersen@bobach.dk

Overmontør Tim Jaltoft

Direkte telefon: 2571 1518
​​
E-mail: tim.jaltoft@bobach.dk

Administration​

Kontorassistent Jeanette Lund Nielsen

Direkte telefon: 2273 1518

E-mail: jeanette.nielsen@bobach.dk

tommy

Økonomiansvarlig Tommy Frederiksen

Direkte telefon: 2252 1592

E-mail: tommy.frederiksen@bobach.dk​​

Har du set vores katalog?​

​BOBACH STÅLENTREPRISE A/S
​Rørdalsvej 198

9220 Aalborg Ø


Telefon: 9815 1800
CVR: 43220810

Godkendt til CE mærkning indenfor alle byggeriets udførselsklasser

Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.