Kontakt BOBACH STÅLENTREPRISE A/S

BOBACH STÅLENTREPRISE A/S

CVR: 43220810​​

Rørdalsvej 198

9220 Aalborg Ø


Telefon: 9815 1800

E-mail: bobach@bobach.dk eller faktura@bobach.dk

​​Har du spørgsmål,
​så kontakt os endelig.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Kontaktpersoner​

Kalkulation

Direktør Helle Bobach

Direkte telefon: 4060 7661

E-mail: helle@bobach.dk

Smedemester Poul Bobach

Direkte telefon: 2237 1118

E-mail: poul@bobach.dk

Tilbudsberegner Hans Lund Kristensen

Direkte telefon: 7174 1775​

E-mail: hlk@bobach.dk

Konstruktion

Projektchef Anette Nørhave

​Direkte telefon: 2548 8552

E-mail: an@bobach.dk

Projektleder - Projekt- & salgsafdeling Chris Conradsen

​Direkte telefon: 2229 2637

E-mail: cc@bobach.dk

Projektleder Jacob Jensen

Direkte telefon: 2087 4840

E-mail: jj@bobach.dk

Projektleder Dorit Peters

​Direkte telefon: 7174 2984

E-mail: dp@bobach.dk

Projektleder Emil Sejer Andersen

​Direkte telefon: 4290 7037

E-mail: esa@bobach.dk

Tegner Kent Korgaard Hansen

Direkte telefon: 7174 2817

E-mail: kh@bobach.dk

Produktionsudvikler Jesper Lavdal Høgh

​Direkte telefon: 2277 8418

E-mail: jh@bobach.dk

Produktion

Produktionschef Ib Andreasen

Direkte telefon: 2286 8618

E-mail: ib.andreasen@bobach.dk

Værkfører Ronny Nielsen

Direkte telefon: 5072 7217

​​E-mail: ronny.nielsen@bobach.dk​​

Overmontører

Overmontør Christopher Johansen

Direkte telefon: 4060 7642
E-mail: christopher.johansen@bobach.dk

Overmontør Sonny Schou

Direkte telefon:2512 2193

​E-mail: sonny.schou@bobach.dk

Overmontør Flemming Pedersen

Direkte telefon 2243 9925
​​E-mail: flemming.pedersen@bobach.dk

Overmontør Tim Jaltoft

Direkte telefon: 2571 1518
​​
E-mail: tim.jaltoft@bobach.dk

Overmontør Jeppe Sørensen

Direkte telefon: 4290 9254
​​
E-mail: js@bobach.dk

​Administration​

Kontorassistent Jeanette Lund Nielsen

Direkte telefon: 2273 1518

E-mail: jeanette.nielsen@bobach.dk

Tommy

Økonomiansvarlig Tommy Frederiksen

Direkte telefon: 2252 1592

E-mail: tommy.frederiksen@bobach.dk​​

Har du set vores katalog?​

​BOBACH STÅLENTREPRISE A/S

​CVR: 43220810

Rørdalsvej 198

9220 Aalborg Ø


Telefon: 9815 1800

​Godkendt til CE-mæ​rkning inden for alle byggeriets udførelsesklasser

Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.