Kontakt Bobach Stålentreprise A/S

CVR: 43220810​​

Adresse

Rørdalsvej 198

9220 Aalborg Ø

Klik for rutevejledning

Kontaktoplysninger

Telefon: 98 15 18 00

E-mail: bobach@bobach.dk

Faktura: faktura@bobach.dk

Kontaktpersoner​

Kalkulation​ & Salg

​Helle Bobach

Direktør

Direkte telefon: 40 60 76 61

E-mail: helle@bobach.dk

Poul Bobach

Smedemester

Direkte telefon: 22 37 11 18

E-mail: poul@bobach.dk​​

​Hans Lund Kristensen

Tilbudsberegner

Direkte telefon: 71 74 17 75​

E-mail: hlk@bobach.dk

Konstruktion​

Anette Nørhave

Projektchef

​Direkte telefon:25 48 85 52

E-mail: an@bobach.dk

​Dorit Peters

Projektleder

​Direkte telefon: 71 74 29 84

E-mail: dp@bobach.dk

Michael Kristensen

Projektleder

​Direkte telefon: 50 60 03 87

E-mail: mk@bobach.dk

​Kent Korgaard Hansen

Teknisk Tegner

​Direkte telefon: 71 74 28 17

E-mail: kh@bobach.dk

Jesper Lavdal Høgh

Produktionsudvikler

​Direkte telefon: 22 77 84 18

E-mail: jh@bobach.dk

Claus Bobach

Teknisk design & udvikling

​Direkte telefon: 71 74 77 46

E-mail: cb@bobach.dk

Produktion

​Ib Andreasen

Produktionschef

Direkte telefon: 22 86 86 18

E-mail: ib.andreasen@bobach.dk​​

​Ronny Nielsen

Værkfører

Direkte telefon: 50 72 72 17

​​E-mail: ronny.nielsen@bobach.dk​​​

Overmontør

Christopher Johansen

Overmontør

Direkte telefon: 40 60 76 42

E-mail: christopher.johansen@bobach.dk

Sonny Schou

Overmontør

Direkte telefon: 25 12 21 93

​E-mail: sonny.schou@bobach.dk

​Flemming Pedersen

Overmontør

Direkte telefon 22 43 99 25

​​E-mail: flemming.pedersen@bobach.dk

​Tim Jaltoft

Overmontør

Direkte telefon: 25 71 15 18

​​E-mail: tim.jaltoft@bobach.dk

​Jeppe Sørensen

Overmontør

Direkte telefon: 42 90 92 54
​​
E-mail: js@bobach.dk

Administration

​Jeanette Lund Nielsen

Kontorassistent

Direkte telefon: 22 73 15 18

E-mail: jeanette.nielsen@bobach.dk

Tommy Frederiksen

Økonomiansvarlig

Direkte telefon: 22 52 15 92

E-mail: tommy.frederiksen@bobach.dk

Kit Jürgens

Marketingansvarlig

Telefon onsdage: 98 15 18 00

E-mail: kj@bobach.dk

Om virksomheden

Stål- og ingeniørvirksomhed med over 125 års erfaring og stor know-how indenfor branchen.

Har du spørgsmål?

Ring til os på telefonnummeret 98 15 18 00 eller send os en e-mail på bobach@bobach.dk.

BOBACH STÅLENTREPRISE A/S

CVR​: 43220810

Rørdalsvej 198, 9220 Aalborg Ø​

Klik her for rutevejledning