Kontakt BOBACH STÅLENTREPRISE A/S

BOBACH STÅLENTREPRISE A/S

CVR: 43220810​​

Rørdalsvej 198

9220 Aalborg Ø


Telefon: 9815 1800

E-mail: bobach@bobach.dk eller faktura@bobach.dk

​​Har du spørgsmål,
​så kontakt os endelig.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Kontaktpersoner​

KALKULATION

​Helle Bobach

Direktør

Direkte telefon: 4060 7661

E-mail: helle@bobach.dk

Poul Bobach

Smedemester

Direkte telefon: 2237 1118

E-mail: poul@bobach.dk

​Hans Lund Kristensen

Tilbudsberegner

Direkte telefon: 7174 1775​

E-mail: hlk@bobach.dk

KONSTRUKTION

Anette Nørhave

Projektchef

Direkte telefon: 2548 8552

E-mail: an@bobach.dk

​Chris Conradsen

Projektleder - Projekt- & salgsafdeling

​Direkte telefon: 2229 2637

E-mail: cc@bobach.dk

​Jacob Jensen

Projektleder

Direkte telefon: 2087 4840

E-mail: jj@bobach.dk

​Dorit Peters

Projektleder

​Direkte telefon: 7174 2984

E-mail: dp@bobach.dk

Poul Zohnesen

Projektleder

​Direkte telefon: 2252 4954

E-mail: pz@bobach.dk

Kent Korgaard Hansen

Tegner

​Direkte telefon: 7174 2817

E-mail: kh@bobach.dk

Claus Bobach

Teknisk design & udvikling

​Direkte telefon: 7174 7746

E-mail: cb@bobach.dk

Jesper Lavdal Høgh

Produktionsudvikler

​Direkte telefon: 7174 7746

E-mail: jh@bobach.dk

PRODUKTION

​Ib Andreasen

Produktionschef

Direkte telefon: 2286 8618

E-mail: ib.andreasen@bobach.dk

​Ronny Nielsen

Værkfører

Direkte telefon: 5072 7217

​​E-mail: ronny.nielsen@bobach.dk​​

OVERMONTØR​

​Christopher Johansen

Overmontør

Direkte telefon: 4060 7642
E-mail: christopher.johansen@bobach.dk

​Sonny Schou

Overmontør

Direkte telefon:2512 2193

​E-mail: sonny.schou@bobach.dk

​Flemming Pedersen

Overmontør

Direkte telefon 2243 9925
​​E-mail: flemming.pedersen@bobach.dk

​Tim Jaltoft

Overmontør

Direkte telefon: 2571 1518
​​
E-mail: tim.jaltoft@bobach.dk

​Jeppe Sørensen

Overmontør

Direkte telefon: 4290 9254
​​
E-mail: js@bobach.dk

ADMINISTRATION

​Jeanette Lund Nielsen

Kontorassistent

Direkte telefon: 2273 1518

E-mail: jeanette.nielsen@bobach.dk

Tommy Frederiksen

Økonomiansvarlig

Direkte telefon: 2252 1592

E-mail: tommy.frederiksen@bobach.dk

​Simone Olesen

Marketingansvarlig

Direkte telefon: 7174 9894

E-mail: simone.olesen@bobach.dk

Har du set vores brochure?​

​BOBACH STÅLENTREPRISE A/S

​CVR: 43220810

Rørdalsvej 198

9220 Aalborg Ø


Telefon: 9815 1800

Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.